اخبار آسیاتاک

جت پرینتر

جت پرینترها یکی از دستگاه های صنعتی موردنیاز در صنایع می باشد این دستگاه برای چاپ بر روی سطوح مختلف استفاده می شوند .

دستگاه های جت پرینتر با توجه به نیاز صنایع به چاپ در حجم و سرعت بالا طراحی شده است .

جت پرینتر دارای قابلیت چاپ با دقت بالا است که این امر برای صنایعی که نیاز به چاپ با کیفیت بالا دارند مهم است همچنین این دستگاه های جت پرینتر دارای قابلیت چاپ در رنگ های مختلف هستند که این امکان را به کاربران می دهد تا با توجه به نیاز خود رنگ مناسب را انتخاب کنند .

جت پرینترها دارای سرعت بالایی در چاپ هستند در واقع جت پرینترهای دراکر می توانند در حدود 512 متر بر ثانیه چاپ انجام دهند .

این موضوع برای صنایعی که به چاپ در حجم بالا نیاز دارند بسیار مهم است . جت پرینترها دارای قابلیت چاپ با حجم بالا می باشد این خصوصیت برای صنایعی که نیاز به چاپ بزرگ دارند بسیار مهم است که در این مورد می توان از دستگاه های درشت نگار استفاده کرد .

دستگاه های جت پرینتر دارای قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف می باشد که این خصوصیت باعث استفاده از دستگاه جت پرینتر در تمامی خطوط تولید می شود از جمله خطوط مواد غذایی – قطعات خودرو – لوله سازی و سیم و کابل اشاره کرد .

جت پرینترهای دراکر قابلیت چاپ تمامی آیتم ها را برای شما دارد برای مثال تاریخ تولید ، انقضا ، کیوآرکد ، لوگو و علامت استاندارد .

دستگاه های جت پرینتر چاپ با کیفیت بالایی دارند و حتی در کوچکترین ابعاد نیز با دقت و کیفیت چاپ انجام می شود .

یکی از خصوصیات مهم این است که دستگاه های جت پرینتر دارای قابلیت چاپ به صورت پیوسته می باشد که به این معنی است که دستگاه می تواند بدون توقف و پیوسته چاپ کند .

با توجه به ویژگی های فوق جت پرینتر یکی از دستگاه های ضروری در صنایع مختلف است این دستگاه ها با توجه به نیاز صنایع به چاپ در حجم و سرعت بالا ، طراحی شده اند که می توانند با سرعت و دقت بالا چاپ با کیفیتی ارائه دهند .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *