درباره شرکت آسیاتاک توس

شرکت آسیا تاک توس در سال 1387در مشهد تاسیس گردید.

عمده فعالیت شرکت در زمینه مواد مصرفی جت پرینترهای صنعتی و سرویس و خدمات بود که موفق  به اخذ  نمایندگی از شرکت  دراکر آلمان گردید. جت پرینتر های دراکر طراحی شده  در آلمان می باشد و در کشور چین تولید و مونتاژ می شود.

با توجه به نیاز مبرم کارخانه جات مواد غذایی به ابزار دقیق اندازه گیری(بریکس غلظت و میزان گاز موجود در نوشابه ها و…)این شرکت در زمینه ابزارهای اندازه گیری و کنترل آنالایزرهای صنعتی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی برند های معتبر اروپایی از جمله : ماسلی میزوره ،اشتاین فورت ،زیگریست هافمن ،مویستک ، سی ام سی کونکه گردید.

تعدادی از کارخانه جاتی که افتخار همکاری با آنان را داریم در ذیل آمده است :

گروه کارخانه جات تبرک- گروه کارخانه جات نادی کارخانه دینا مشهد بهروز تایماز صنایع بسته بندی ارمغان- صنایع بسته بندی مشهد- کارخانه صنعتی الکتریک خراسان افشار نژاد سیم و کابل مشهد سیم و کابل سیمین خراسان سیم و کابل همگام-سیم و کابل افشان زعفران گلیران شرکت لبنیات بشیر-شرکت ماهوند-زعفران شهری کیک و کلوچه سعادتمند 

و تعداد بی شماری کارخانه جات تولیدی در ایران و خارج از مرز های کشور عزیزمان        

در سال های گذشته با توجه به واردات بی کیفیت قطعات جت پرینتر و جوهر توسط شرکت های مختلف  شرکت آسیا تاک توس اقدام  به واردات جوهر و قطعات از کشور فرانسه کرده است و در حال حاضر این  شرکت تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت  CMS INKفرانسه در ایران در زمینه انواع جوهر (مشکی ، سفید ، زرد ، آبی … ، جوهر مخصوص چاپ بر روی تخم مرغ  )و حلال جت پرینترهای صنعتی است که در بیشتر استان های کشور دارای نمایندگی فروش و تعمیرات می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاوران شرکت می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

09154490039      05135421375

0
استان های تحت پوشش
0
حضور در نمایشگاه ها
0
سابقه کار (سال)
0
تنوع محصول و خدمات

خدمات شرکت آسیاتاک

عمده فعالیت شرکت در زمینه مواد مصرفی جت پرینترهای صنعتی و سرویس و خدمات بود .

با توجه به نیاز مبرم کارخانه جات مواد غذایی به ابزار دقیق اندازه گیری(بریکس غلظت و میزان گاز موجود در نوشابه ها و...)موفق به اخذ نمایندگی برند های معتبر اروپایی از جمله : ماسلی میزوره ،اشتاین فورت ،زیگریست هافمن گردید.

15432139231582823584-128

تعمیر و آموزش

این شرکت پس از اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت ‌های بزرگی از جمله دراکر آلمان ، سی ام اس اینک فرانسه ، ماسلی میژوره ایتالیا ، هافمن ، اشتاین فورت ، زیگریست، سی ام سی کونکه و مویستک در ایران اقدام به آموزش و جذب نیرو برای نمایندگی های خود توسط اساتید مجرب کرده است.

13517309161582823588-128

نمایندگی های معتبر

این شرکت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش شامل تعمیر و تعویض قطعات تجهیزات صنعتی از قبیل دستگاه های اندازه گیری و کنترلر های آنلاین و جت پرینتر و جوهر این دستگاه ها در سراسر کشور دارای نمایندگی می باشد . برای اطلاع از خدمات در استان خود با شماره های شرکت تماس بگیرید .

9308561021582823586-128

جت پرینتر ، جوهر و حلال

این شرکت در زمینه جت پرینترهای صنعتی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت DRUCKER آلمان و در زمینه انواع جوهرهای خوراکی و غیر خوراکی مورد استفاده در خطوط تولید مختلف نماینده رسمی و انحصاری شرکت ‌CMS INK فرانسه در ایران گردیده.

9308561021582823586-128

تجهیزات اندازه گیری و کنترل آنلاین

این شرکت در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترلر های آنلاین با شایستگی موفق به اخذ نماینده رسمی و انحصاری شرکت ‌های بزرگی از جمله ماسلی میژوره ایتالیا ، هافمن ، اشتاین فورت ، زیگریست، سی ام سی کونکه و مویستک در ایران گردیده.

تعدادی از کارخانه جاتی که افتخار همکاری با آنان را داریم در ذیل آمده است :

گروه کارخانه جات تبرک- گروه کاخانه جات نادی – کارخانه دینا – مشهد بهروز – تایماز- صنایع بسته بندی ارمغان- صنایع بسته بندی مشهد- کارخانه صنعتی الکتریک خراسان افشار نژاد –سیم و کابل مشهد –سیم و کابل سیمین خراسان –سیم و کابل همگام-سیم و کابل افشان –زعفران گلیران – شرکت لبنیات بشیر-شرکت ماهوند-زعفران شهری –کیک و کلوچه سعادتمدند

 

و تعداد بی شماری کارخانه جات تولیدی در ایران و خارج از مرز های کشور عزیزمان