درباره ما

شرکت آسیا تاک توس در سال ۱۳۸۷ در مشهد تاسیس گردید. آسیا تاک در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترلر های آنلاین با شایستگی موفق به اخذ نماینده رسمی و انحصاری شرکت ‌های بزرگی از جمله ماسلی میژوره ایتالیا ، هافمن ، اشتاین فورت ، زیگریست، سی ام سی کونکه و مویستک در ایران گردیده.

خدمات ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 1. تعمیر و آموزش

  This post is also available in: faفارسی

 2. نمایندگی های معتبر

  این شرکت در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترلر های آنلاین با شایستگی موفق به اخذ نماینده رسمی و انحصاری شرکت ‌های بزرگی از جمله ماسلی میژوره ایتالیا ، هافمن ، اشتاین فورت ، زیگریست، سی ام سی کونکه و مویستک در ایران گردیده.

  This post is also available in: faفارسی

 3. جت پرینتر ، جوهر و حلال

  This post is also available in: faفارسی

 4. تجهیزات اندازه گیری و کنترل آنلاین

  This post is also available in: faفارسی

ماموریت و چشم انداز

شرکت آسیا تاک توس در سال ۱۳۸۷ در مشهد تاسیس گردید.
در ابتدا با اخذ نمایندگی از “شرکت” های همکار داخلی مبادرت به تامین جوهر و حلال مینمود تا اینکه برخی از این منابع داخلی فقط به علت سود جویی بیشتر مبادرت به تولید جوهر و حلال تقلبی و بدون کیفیت نمودند. آن هم نه به صورت علمی و قانونمند، بلکه با جعل نامه شرکت های بزرگ به عنوان نماینده انحصاری آنها و پنهان شدن پشت نام این شرکت های بزرگ فقط جهت کسب سود بیشتر و نامشروع اقدام به ترکیب انواع جوهر های بی کیفیت و یا نا مرتبط با یکدیگر “نمود”ند، که متاسفانه این اعمال کثیف و شیادانه باعث نارضایتی مشتریان محترم این شرکت گردید.
از آنجایی که شرکت آسیا تاک توس یک شرکت مشتری محور میباشد و رضایت مشتریان محترم خود را با هیچ چیزی حتی سود های سرشار از تقلب عوض نمیکند اقدام به جدای از این منابع نمود و خود مستقیما وارد عمل شد تا بتواند با ارتباط مستقیم با منابع اصلی جوهر و حلال بین المللی رضایت مشتریان خود را حفظ نماید.

پس از ریشه یابی های مستمر علت توقف های پی در پی خطوط تولید مشتریان محترم و یافتن آن در تقلبی بودن جوهر و حلال های ارائه شده توسط مدعی دروغین مورد بحث این شرکت مبادرت به مکاتبات مستقیم با شرکت KGK جهت دریافت تاییدی بر این ادعاهای دروغین نمود که نتایج حاصله در ادامه تقدیم حضورتان میگردد.
در حال حاضر این شرکت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش جت پرینتر های صنعتی و همچنین فروش و خدمات پس از فروش آنالایزر های صنعتی فعال می‌باشد .
اکنون شرکت آسیا تاک توس با افتخار موفق به اخذ نماینده رسمی و انحصاری شرکت CMS INK فرانسه در زمینه انواع جوهر و حلال جت پرینتر های صنعتی در ایران شده .
همچنین این شرکت با توجه به بی کفایتی نماینده پیشین در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترلر های آنلاین با شایستگی موفق به اخذ نماینده رسمی و انحصاری شرکت ‌های بزرگی از جمله ماسلی میژوره ایتالیا ، هافمن ، اشتاین فورت ، زیگریست، سی ام سی کونکه و مویستک در ایران گردیده.
شرکت آسیا تاک توس در تعدادی از استان های کشور عزیزمان ایران دارای نمایندگی فروش و تعمیرات می‌باشد و همچنان صمیمانه دست گرم همکاران محترمی که آمادگی همکاری در این زمینه ها را دارند می فشارد.
با توجه با این که شرکت آسیا تاک توس جهت ارائه خدمات تخصصی و بهتر دارای دو دپارتمان مجزا، یکی برای ارائه خدمات در زمینه جت پرینتر و جوهر و حلال و دیگری با محوریت ارائه خدمات در راستای تجهیزات اندازه گیری و کنترل آنلاین میباشد، لذا دارای دو شبکه مجزا و تخصصی در هر گروه نامبرده نیز میباشد.
بنابر این خواهشمند است با بازدید از هر دو کانال ما را در ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به خود راهنمایی فرمایید.

اعضای تیم

ما را بیشتر بشناسید

نقاط عطف

تاریخچه و سوابق

اردیبهشت 1387

شرکت آسیا تاک توس در سال ۱۳۸۷ در مشهد تاسیس گردید.

شهریور 1390

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

فروردین 1391

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای

اسفند 1393

ر این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد

شهریور 1397

حضور در نمایشگاه های بین المللی ایرانی و خارجی در سال 1397

32استان های تحت پوشش
95حضور در نمایشگاه ها
20سابقه کار (سال)
38تنوع محصول و خدمات
مشتریان

نظرات مشتریان ما

This post is also available in: faفارسی